Sylwester z dziećmi w Górach

Nadszedł czas, w którym powoli rozglądamy się nad obiektami, w których spędzimy tegorocznego Sylwestra. Ofert w sieci jest bardzo wiele, lecz gdy zależy nam na dobrej zabawie szczególnie dla tych najmłodszych członków rodziny, nasz wybór jest już znacznie bardziej utrudniony.

Na szczęście jesteśmy my: HotelDlaDziecka.pl wyselekcjonował 4 obiekty z bardzo atrakcyjną ofertą sylwestrową dla całej rodziny!

 1. Hotel Czarny Groń

  „Święta i Sylwester w Beskidzie Małym to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Pobyt, który proponujemy Państwu ma bogaty program atrakcji, ale przede wszystkim zapewnia spokojny i beztroski rodzinny wypoczynek.” – tak czytamy na stronie www obiektu. Wśród atrakcji znajduje się m.in.  Sylwester z Pingwinem – zamknięta animowana impreza Sylwestrowa dla goszczących dzieci, ilość miejsc limitowana. Dziecko do 3 lat bezpłatnie!

  Pełną ofertę znajdziesz na www.czarnygron.pl

 2. Hotel Piwniczna SPA&Conference

  Przeżyj niezapomnianego Sylwestra w wyjątkowych wnętrzach Hotelu Piwniczna SPA&Conference. Wyjątkowe miejsce, odświętny wytrój, doskonała oprawa muzyczna oraz bogate menu, sprawnią, że w Nowy Rok wkroczysz pełny pozytywnej energii i wystrzałowych wrażeń !

  Dlaczego Hotel Piwniczna? Gdyż na Twoje pociechy czekają m.in. rodzinne gry i zabawy, bogaty program animacyjny w sali zabaw, wykwalifikowani animatorzy, kulig z pochodniami oraz warsztaty ceramiczne dla rodzin!

  Pełną ofertę znajdziesz na www.hotelpiwniczna.pl

 3. Pensjonat Karkonoski


  Moc atrakcji czeka nas również w Karpaczu. Pensjonat Karkonowski przyszykował bardzo ciekawą ofertę Sylwestra dla rodzin z dziećmi.
  Dla rodziców relaks w saunie, jacuzzi, tężni solankowej, a dla dzieci sala zabaw, warsztaty pieczenia ciasteczek, bajkowe wieczory i konsola x-box z fantastycznymi grami.To wszystko w fantastycznym otoczeniu gór! Chcesz wiedzieć więcej? Pełną ofertę znajdziesz na karkonowski.com
 4. Agroturystyka Kowalowe Wzgórze

  Agroturystyka to ciekawa alternatywa dla pensjonatu czy Hotelu. Kowalowe Wzgórze posiada fantastyczne opinie zarówno na portlau booking jak i na TripAdvisor.comJeżeli szukasz miejsca, w którym uśmiech dziecka jest najważniejszy, spójrz na ofertę Kowalowego Wzgórza. Atrakcji dla dzieci co nie miara. Jesteśmy pewni, że cała rodzina wyjedzie z takiego pobytu zadowolona!Pełna oferta dostępna na: kowalowewzgorze.pl

 

Teraz wybór należy do Ciebie? Druga seria artykułu Sylwester z dzieckiem już za tydzień. Tym razem znajdziemy oferty obiektów nadmorskich! Do miłego!

Post Author: Hotel Dla Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *