Zalesie Mazury Active SPA

Wymarzone miejsce na całoroczny rodzinny wypoczynek
Jako rodzice pięcioletniej Amelki oraz trzyletniej Lenki wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce na wypoczynek z dziećmi. Dlatego też w samym sercu Warmii i Mazur stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, inne niż wszystkie, które doskonale nadaje się na wypoczynek rodzinny. Zapraszamy serdecznie do spędzenia urlopu lub weekendu z dziećmi w Naszym Ośrodku ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA.

Doskonała lokalizacja
Dzięki uroczej lokalizacji przy ścianie lasu, nad brzegiem jeziora Orzyc Wielki odwiedzające nas dzieci mogą codziennie obcować z przyrodą. Zalesie jest doskonałym miejscem wypadowym na wycieczki do ciekawych miejsc na Warmii i Mazurach, które warto pokazać najmłodszym. Szybki dojazd z Warszawy (3h) i Trójmiasta (2,5h) to dodatkowy atut Zalesia!

Rodzinne pokoje
Pokoje w budynku A są idealne dla rodziców z dwójką dzieci. Oprócz łóżka małżeńskiego posiadają dodatkowe trzecie łóżko oraz miejsce na ewentualne: dostawkę lub łóżeczko turystyczne i wózek dla najmłodszych pociech.

Atrakcje dla dzieci
Dla milusińskich w wieku od 1 do 6 lat przygotowaliśmy BAJKOLANDIĘ czyli mini plac zabaw wyposażony w zabawki i urządzenia uwielbiane przez najmłodszych: zjeżdżalnie, rollercoaster, samochody policyjne, akcesoria do rysowania itp. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców, szczególnie w przypadku gorszej pogody. Posiadamy także odkryte place zabaw zlokalizowane w trzech miejscach ośrodka. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy kącik gier planszowych i piłkarzyki. Cała rodzina może skorzystać z rowerów turystycznych, kortu tenisowego, boiska do koszykówki i siatkówki, stołu do ping-ponga, bilardu oraz sprzętu pływającego. Cała rodzina może korzystać z naszej prywatnej plaży, w sezonie letnim jest dozorowana przez ratownika!

Zapraszamy całe rodziny do aktywnego spędzania czasu w naszym Ośrodku.

Post Author: Hotel Dla Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *