Aquapark Reda

Wodna przygoda na wodnym zamku, czyli bajkowy kompleks basenowy.

Swoją przygodę z Aquaparkiem rozpoczynamy na zatopionym przez Krakena zamku. Bajkowe wykończenie niecek basenowych tworzy magiczną atmosferą. Odprężenie zapewniają ławeczki z masażerami karku i pleców. Intensywniejsze doznania oferują bicze wodne oraz nietypowy wodospad w postaci wiadra z wylewającą się wodą. Kolejna niespodzianka znajduje się po drugiej stronie zamkowych ruin – specjalna niecka, która nigdy się nie kończy.

Basen dla najmłodszych ze wspaniałym okrętem wyposażonym w siedem zjeżdżalni.

Po zabawie na Zamku można przenieść się do Zatoki Piratów. Niecka o głębokości 30 centymetrów to raj dla najmłodszych. Maluch może bezpiecznie bawić się w towarzystwie innych dzieci, zwiedzając okręt piracki. A na nim czekają armatki wodne, siedem zjeżdżalni i mnóstwo zabawek. Zaś najlepszym miejscem na odpoczynek jest grzbiet wieloryba. Frajdy dostarczy też zawieszona na rufie okrętu szalupa, z której co jakiś czas wylewa się kaskada wody.

Szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy.

Wspólne zjazdy prosto w rzeki dają początek wodnej przygodzie. Pofalowana struktura sprawia, że każdy zjazd jest inny. Na zjeżdżalni bawić się można zarówno na pojedynczych jak i podwójnych pontonach. Z jej szczytu rozpościera się wspaniała panorama na niemal cały Aquapark.

Post Author: Hotel Dla Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *